OK Všeobecné vyhlásenie :: Vranovské chodúľove divadlo

slide3
::::::::::: Novinky ::::::::::

Čisté i špinavé performens zároveň - článok v časopise Javisko  

22.07.2013

Záznam z vystúpenia Vranovského chodúľového divadla na Stropkovskom jarmoku z roku 2011

10.05.2013

Herci majú takmer štyri metre. Keď vyjdú do ulíc, je ich plné mesto. Článok vyšiel v týždenníku Plus 7 dní 24. augusta 2007

03.05.2013
Všeobecné vyhlásenie

Prezeraním internetovej stránky Vranovského chodúľového divadla súhlasíte s nasledujúcimi podmienkami:

 

Táto stránka bola vyvinutá pre potreby Vranovského chodúľového divadla. Prezeranie tejto internetovej stránky je bez akýchkoľvek obmedzení. Vranovské chodúľové divadlo zodpovedá za obsah a štruktúru nachádzajúcu sa na jeho stránkach, avšak nezodpovedá za obsah a štruktúru stránok, na ktoré odkazuje a ktoré nie sú jeho vlastníctvom.

 

Vranovské chodúľové divadlo si vyhradzuje právo na zmenu obsahu a štruktúry týchto stránok a na zmenu týchto všeobecných podmienok.

 

Všetky texty, obrázky, značky, údaje a ďalšie informácie podliehajú zákonu o autorskom práve. Používanie akýchkoľvek textov, obrázkov, značiek, údajov a ďalších informácií je možné iba s písomným súhlasom Vranovského chodúľového divadla.

 

Všetky osobné údaje získava Vranovské chodúľové divadlo od užívateľov stránky s ich súhlasom, používa ich iba na ten účel, za ktorým ich získal a jedná s nimi v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.